Licówki porcelanowe – licówki na zęby Warszawa

Powodem, dla którego pacjenci gabinetów dentystycznych decydują się, by wykonać licówki na zęby są: trwałe przebarwienia szkliwa, zwykle powstające u palaczy tytoniu, a także szpary pomiędzy zębami, które są bardzo często powodem kompleksów,, przez które szeroki uśmiech okazuje się być odległym marzeniem.
Wśród dostępnych licówek, które oferują gabinety dentystyczne i kliniki stomatologiczne w stolicy Warszawa, znajdują się:
– licówki akrylowe, które stanowią jedynie formę zabezpieczenia przed założeniem licówki właściwej.
– licówki kompozytowe, które stworzone są z kilku materiałów o różnych właściwościach: wiążącej i utrwalającej. Minusem tego typu licówki jest szybkie przebarwianie się co sprawia, że żeby wydają się być pożółkłe, co wygląda niezbyt estetycznie.
– licówki ceramiczne, do których wykorzystuje się ceramiki skaleniowe, które sprawiają, że zęby wyglądają bardzo naturalnie.
– licówki porcelanowe, które są najczęściej wybierane przez pacjentów z uwagi na ich elastyczność i trwałość. Nie ulegają ponadto przebarwieniom, dzięki czemu zapewniają komfort pacjentowi przez długie lata ich użytkowania.

You may also like...