Leczenie kanałowe pod mikroskopem – Warszawa: cennik

Leczenie kanałowe pod mikroskopem to obecnie jedna z najnowocześniejszych metod leczenia zębów. Jest najbardziej precyzyjną spośród wszystkich dostępnych, a ponadto jest bardzo bezpieczna dla pacjenta, dzięki czemu czuje się on w gabinecie w pełni komfortowo. Poprzez zastosowaniu mikroskopu przez lekarza w gabinecie dentystycznym ws stolicy Warszawa, możliwe jest bardzo precyzyjne określenie i zlokalizowanie wady oraz opracowanie kanału leczenia. To bowiem od wypełnienia kanałów zębowych i ich poszczególnych odnóg, zależy to, czy ząb zostanie wyleczony, czy też nie.
Wykorzystanie mikroskopu w stomatologii do leczenia kanałowego zęba pozwala na:

  • precyzyjnie zlokalizowanie wszystkich, nawet nadobniejszych ubytków i wad, także tych, które nie są dostrzegalne gołym okiem
  • precyzyjne oczyszczanie zębów zaatakowanych próchnicą, bez ryzyka usunięcia nadmiernej ilości tkanek zdrowych

Niewątpliwą zaletą wykorzystania mikroskopu w kanałowym leczeniu zębów jest to, że nie powoduje on dodatkowego bólu czy uczucia dyskomfortu, ponieważ zawsze towarzyszy temu nieczulenie miejscowe.
Cennik wykonywanego leczenia tą metodą zależny jest od stopnia zmian chorobowych, jakie zaszły w zębie, dlatego tak istotne jest aby regularnie przeprowadzać wizyty kontrolne, które pozwolą uniknąć bardziej inwazyjnych zabiegów.

You may also like...