Bezbolesne leczenie zębów – stomatologia Warszawa Radość

Jedną z największych obaw przed wizytą u dentysty jest wizja bólu, jaki towarzyszy zabiegom. Z tego względu wielu pacjentów ogranicza wizyty do momentu, gdy ból stanie się na tyle nie do zniesienia, by być zmuszonym odwiedzić gabinet lekarski.
Współczesna stomatologia opiera się o poszukiwanie jak najbardziej komfortowych i bezpiecznych dla pacjenta rozwiązań, w tym udoskonalanie metod umożliwiających na bezbolesne leczenie zębów..
Zabiegi tak powszechne jak wyrywanie, usuwanie ubytków nazębnych, są obecnie wykonywane przy znieczuleniu miejscowym, które daje gwarancję, że podczas zabiegu pacjent nie będzie czuł absolutnie nic, co pozwoli mu poczuć się w gabinecie dentystycznym w pełni komfortowo i bezpiecznie.
Spośród metod leczenia zębów, które nie wiążą się z bólem to przede wszystkim:
– żel Carisolv, który po nałożeniu na miejsce zaatakowane przez próchnice, umożliwia zeskrobanie jej bez użycia wiertła. Jest to bowiem, żel, który rozpuszcza tkankę kostną, dzięki czemu staje się ona miękka i podatna na mechaniczne działanie.
– ozonoterapia, która niszczy bakterie, i wspomaga odbudowę tkanek.
– abrazja powietrzna, polegająca na wykorzystaniu powietrza pod dużym ciśnieniem wraz z drobinkami tlenku glinu, do ścierania chorej tkanki.
– Ultradźwięki, stosowane do usuwania kamienia nazębnego.
– laser, dzięki któremu możliwe jest odparowanie chorych tkanek
Wykonywanie zabiegów bezbolesnego leczenia zębów w stolicy Warszawa radość zapewnia odwiedzającym gabinety pacjentom, ponieważ wreszcie mogą oni przestać bać się stomatologów i zabiegów przeprowadzanych w ich gabinetach.

You may also like...