Jak otworzyć sklep odzieżowy?

W ostatnim czasie pinko franczyza stale zyskuje na popularności. Marka stała się rozpoznawalna i cieszy się dużym uznaniem wśród naszych rodzimych klientów. Sklepy franczyzowe sprzedające odzież tej marki nie są już rzadkością i można je spotkać już nie tylko w dużych miastach. Jak otworzyć sklep odzieżowy Pinko i na co zwrócić uwagę podczas zakładania biznesu w systemie franczyzowym.

Pinko – jaka to marka, co należy o niej wiedzieć?

Pinko to wysokiej jakości akcesoria oraz ubrania, które kierowane są do osób, które od swojego stylu oczekują nieco więcej. Pinko idealnie sprawdza się zarówno w codziennych, jak i wieczorowych stylizacjach. Mimo swojej wysokiej jakości wykonania, jego cena jest osiągalna dla przeciętnych klientów, dlatego marka cieszy się tak szerokim uznaniem.

Jak otworzyć butik franczyzowy z markową odzieżą taką jak Pinko?

Przede wszystkim musisz znaleźć podmiot, który udzieli ci licencji na sprzedaż ubrań pochodzących od marki Pinko. Zazwyczaj nie jest to problemem. Z reprezentantem marki na terenie Polski nawiązuje się współpracę franczyzową i to właśnie ta firma jest partnerem w pracy nad danym sklepem.

Jakie są najważniejsze zalety prowadzenia butiku w modelu franczyzowym?

  1. Praca pod szyldem znanej marki to najważniejszy aspekt, jeśli zastanawiasz się czy dużo trzeba zainwestować w nowy biznes. Praca pod szyldem znanej marki pozwala ograniczyć środki, które należy wydać na marketing.

  2. Bezpieczny biznes dla ludzi bez doświadczenia. Doświadczony partner daje duże know- how i wspiera podczas rozwijania biznesu franczyzowego.

  3. Możliwość zaplanowania przychodów w całkiem nowej dla siebie branży. Mając dobrze prosperującą markę możesz dość dokładnie zaplanować przychody.

Kto może otworzyć butik franczyzowy i jak zarabia się prowadząc działalność w systemie franczyzowym?

W zasadzie biznes franczyzowy to rozwiązanie dla każdego. Bez względu na to, czy masz doświadczenie, czy jest ono nieco mniejsze, to zawsze możesz spróbować sił pod szyldem znanej marki.

You may also like...