Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

W przypadku tradycyjnej protetyki implantologicznej wykonuje się wyciski, które trafiają do laboratorium protetycznego, a po wykonaniu ostatecznego uzupełnienia praca wraca do gabinetu, gdzie jest cementowana do implantu.

.

 

Wadą tego procesu jest konieczność pobierania nieprzyjemnych wycisków, długi czas wykonywania usługi, a także brak bezpośredniej komunikacji pomiędzy gabinetem a laboratorium protetycznym, które wykonuje prace.

 

W celu wyeliminowania niedogodności związanych z tym tradycyjnym procesem, w naszym gabinecie stworzyliśmy własne laboratorium, w którym wykonujemy dla naszych pacjentów małe prace protetyczne (pojedyncze korony, mosty do 3 punktów).

 

W Klinice Stomatologicznej w Uzdrowisku Kamień Pomorski proponujemy najnowsze rozwiązania w sferze protetyki implantologicznej. Zastosowanie techniki CEREC 3D to obecnie najnowsza komputerowa metoda wykonywania pełnoceramicznych koron i mostów na implantach. Dzięki zastosowaniu tej nowoczesnej technologii odeszliśmy od wykonywania prac protetycznych według tradycyjnych metod. Dzięki takim rozwiązaniom pacjent skraca czas leczenia, unika nieprzyjemnych wycisków oraz może czynnie brać udział w projektowaniu kształtu swoich zębów. Całość projektu widoczna jest na monitorze komputera.